Ta strona używa mechanizmu ciasteczek (cookies). Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności. Możesz określić warunki obsługi tych plików w Twojej przeglądarce.
agroturystyka, noclegi, hotele, kwatery prywatne, pensjonaty, sanatoria, uzdrowiska, ośrodki wypoczynkowe, wczasy, turystyka
 
Hotele, agroturystyka, pensjonaty, kwatery prywatne - liczba obiektów w bazie wakacyjny.com: 1151 |   + DODAJ OBIEKT   |   POMOC 
  noclegi, agroturystyka, turystyka Panel użytkownika
   
noclegi, agroturystyka, turystyka   noclegi, agroturystyka, turystyka   noclegi, agroturystyka, turystyka
  noclegi, agroturystyka, turystyka Menu
   
   
   
   
   
   

 
noclegi, agroturystyka, turystyka Reklama
 

 
noclegi, agroturystyka, turystyka Sonda
Na co zwracasz największą uwagę wybierając ofertę turystyczną?
  na cenę
  na organizatora
  na standard obiektu
  na oferowane udogodnienia
  na opinie innych

zobacz wyniki
 

noclegi, agroturystyka, turystyka
 
 
 
  Dodaj ogłoszenie - krok 1 z 4
 
Regulamin zamieszczania ogłoszeń w Portalu Turystycznym - Wakacyjny.com

1.Niniejszy regulamin określa warunki zamieszczania ogłoszeń w Portalu Turystycznym - Wakacyjny.com

2.Korzystanie z sekcji ogłoszeniowej oznacza akceptację aktualnego regulaminu. Rezerwujemy sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu w dowolnym czasie.

3.Zamieszczanie ogłoszeń jest płatne według aktualnej taryfy.

4.Zamieszczający ogłoszenie publikuje je na własną odpowiedzialność, Portal Turystyczny - Wakacyjny.com nie ponosi odpowiedzialności za treści zawarte w ogłoszeniu, zdjęcia zamieszczone wraz z ogłoszeniem, jak i za skutki ewentualnych transakcji oraz innych zdarzeń związanych bezpośrednio lub pośrednio z zamieszczeniem ogłoszenia.

5.Portal Turystyczny - Wakacyjny.com nie bierze udziału w transakcjach ani jakichkolwiek innych czynnościach dokonywanych przez użytkowników, a swoją rolę ogranicza jedynie do umożliwienia kontaktu pomiędzy potencjalnymi stronami.

6.Dane zamieszczane w ogłoszeniach nie podlegają jakiejkolwiek ochronie przed ewentualnymi działaniami osób, które zechcą wykorzystać je z naruszeniem obowiązującego prawa.

7.Portal Turystyczny - Wakacyjny.com nie oferuje możliwości modyfikacji ogłoszenia po jego opublikowaniu ani też możliwości rezygnacji z wykupionej usługi lub zamiany na jakąkolwiek inną usługę bądź produkt.

8.Zastrzegamy sobie prawo do publikowania jedynie ogłoszeń w udostępnionych kategoriach. Wszelkie inne ogłoszenia, w tym w szczególności ogłoszenia noszące charakter reklamy, a także ogłoszenie zawierające treści obraźliwe, wulgarne, erotyczne, a także sprzeczne w jakikolwiek sposób z obowiązującymi przepisami prawa będą odrzucane lub usuwane przez moderatora. Portal Turystyczny - Wakacyjny.com rezerwuje sobie także pełne prawo do nie zamieszczania ogłoszenia bez podania przyczyny.

9.Konsekwencje prawne wszelkich czynności dokonywanych w ramach niniejszej witryny ponosi wyłącznie użytkownik.

10.Portal Turystyczny - Wakacyjny.com nie gwarantuje dostępności naszych serwisów, współpracy z dowolnym sprzętem, oprogramowaniem, a także braku wirusów.

Akceptuje wszystkie postanowienia regulaminu
noclegi, agroturystyka, turystyka
noclegi, agroturystyka, turystyka
noclegi, agroturystyka, turystyka
noclegi, agroturystyka, turystyka
noclegi, agroturystyka, turystyka
noclegi, agroturystyka, turystyka
engine by: P3.pl | Design by prochera.com | Generated in: [No JavaScript support]

-


| Home | Home | Home | Home | Home