Ta strona używa mechanizmu ciasteczek (cookies). Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności. Możesz określić warunki obsługi tych plików w Twojej przeglądarce.
agroturystyka, noclegi, hotele, kwatery prywatne, pensjonaty, sanatoria, uzdrowiska, ośrodki wypoczynkowe, wczasy, turystyka
 
Hotele, agroturystyka, pensjonaty, kwatery prywatne - liczba obiektów w bazie wakacyjny.com: 1151 |   + DODAJ OBIEKT   |   POMOC 
  noclegi, agroturystyka, turystyka Panel użytkownika
   
noclegi, agroturystyka, turystyka   noclegi, agroturystyka, turystyka   noclegi, agroturystyka, turystyka
  noclegi, agroturystyka, turystyka Menu
   
   
   
   
   
   

 
noclegi, agroturystyka, turystyka Reklama
 

 
noclegi, agroturystyka, turystyka Sonda
Na co zwracasz największą uwagę wybierając ofertę turystyczną?
  na cenę
  na organizatora
  na standard obiektu
  na oferowane udogodnienia
  na opinie innych

zobacz wyniki
 

noclegi, agroturystyka, turystyka
 
 
 
  Osiągnięcia
 

Patronat medialny

10.02.2005 - Portal Turystyczny Wakacyjny.com patronem medialnym BERGSON WINTER CHALLENGE 2005 - jedynych na świecie zimowych zawodów zaliczanych do Adventure Race World Series.

BERGSON WINTER CHALLENGE to: dynamiczne - widowiskowe konkurencje i zadania specjalne, wytrzymałość, rywalizacja, krańcowe wycieńczenie a także ekstremalne przeżycia oraz prawdziwe sportowe emocje.

Patronami medialnymi imprezy zostali między innymi : Portal Internetowy Onet.pl, Program 2 Telewizji Polskiej, Radio RMF FM. 

Zobacz

 21.03.2005 - Portal Turystyczny Wakacyjny.com patronem medialnym The North Face Adventure Trophy.

The North Face Adventure Trophy. To wielodniowy, rozgrywany na przestrzeni kilkuset kilometrów wielodyscyplinarny, przygodowy rajd ekstremalny, który czasem trwania, dystansem oraz swoją złożonością jest wyzwaniem dla najwytrwalszych. Areną rajdu są : Tatry, Podhale, Orawa i Pasmo Babiogórskie, zarówno po polskiej jak i słowackiej stronie.

Patronami medialnymi imprezy zostali między innymi : Portal Internetowy Onet.pl, Program 2 Telewizji Polskiej, Dziennik Polski.

Zobacz

24.05.2005 - Portal Turystyczny Wakacyjny.com patronem medialnym Maratnów Kajakowych 2005

MARATONY KAJAKOWE 2005 to prestiżowe zawody skierowane do tych, którzy amatorsko i profesjonalnie uprawiają kajakarstwo. Do wszystkich tych, którzy ścigają się na najtrudniejszych dystansach, ale także do tych, którzy weekendowy i urlopowy czas spędzony na wodzie zaliczają do najciekawszych i najmilszych chwil podczas swojego wypoczynku. Maratony Kajakowe to największy w Polsce cykl zawodów kajakowych dla osób poszukujących przygody i adrenaliny

Patronami medialnymi imprezy zostali między innymi : Portal Internetowy Onet.pl oraz Gazeta Pomorska

Zobacz

27.07.2005 - Portal Turystyczny Wakacyjny.com patronem medialnym katalogu Tourist 2005

Katalog TOURIST to nie tylko usystematyzowana baza danych kontaktowych firm i instytucji związanych z turystyką ale także ich prezentacje. Ceny modułów reklamowych w katalogu są dwukrotnie niższe niż u konkurencji. Przy zamieszczeniu reklamy, gratisowy wpisu do katalogu (dane teleadresowe, logo firmy, typ prowadzonej działalności). Cały nakład 4000egz. kolportowany będzie na targach turystycznych TOUR SALON w Poznaniu (19-22.10 2005)

Zobacz

01.08.2005 - Portal Turystyczny Wakacyjny.com patronem medialnym Adventure Racing 2005

Po zimowych zmaganiach na BWC 2005 zapraszamy do startu w Mistrzostwach Polski w Adventure Racing. Tym razem nie mróz i śnieg, ale upały, bagna i dzikość terenu będą czekać na tych, którzy podejmą wyzwanie

Zobacz

 

 

noclegi, agroturystyka, turystyka
noclegi, agroturystyka, turystyka
noclegi, agroturystyka, turystyka
noclegi, agroturystyka, turystyka
noclegi, agroturystyka, turystyka
noclegi, agroturystyka, turystyka
engine by: P3.pl | Design by prochera.com | Generated in: [No JavaScript support]

-


| Home | Home | Home | Home | Home